برگزاری کنفرانس TED MEDدر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

۱۸ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۱ کد : ۳۱۸۸ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۹۰۲
کنفرانس TED MED امروز  با حضور اساتید و اندیشمندان در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.
برگزاری کنفرانس TED MEDدر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

به گزارش روابط عمومی و خبرنگار وبدا:

کنفرانس TED MED امروز با حضور اساتید و اندیشمندان در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

دکتر پوریا عابدی اصل دبیر کنفرانس گفت:کنفرانس TED MED کنفرانس جهانی با موضوع ایده های برتر تحقیقاتی در سطح جهان میباشد که به صورت سالانه به مدت ۳روز با حضور دانشمندان، اساتید و صاحب نظران در حوزه سلامت با ۵۰ سخنرانی در این کنفرانس در ایالت کالیفرنیا آمریکا برگزار میگردد و طی یک هفته در دانشگاه های معتبر ۱۲۱ کشور جهان این مراسم علمی پخش میشود.

دکتر عابدی افزود:انجمن علمی پزشکی نوین تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ،با هماهنگی های صورت گرفته با مرکز TED MEDدر آمریکا اقدام به برگزاری مراسم نموده است. وی متذکر شد:تمامی فیلمهای پخش شده در این مراسم به زبان انگلیسی هستند ولی زیر نویس فارسی به منظور فهم بهتر مطالب برای همه دانشجویان توسط کادر علمی و اجرایی این کنفرانس ایجاد شده است.

دکتر شفیعی مدیر کل امور اجتماعی استانداری اردبیل نیز در این کنفرانس گفت: خوشحال هستیم که سازمانهای مردم نهاد با برنامه های علمی و روز خود جهت توسعه اردبیل گام برمیدارند و این کنفرانس ها نوید خوبی هست که استان اردبیل در آینده از ثمرات این نشستها بهره مند شود. دکتر پناه پور مدیر آموزش دانشگاه نیز به نیابت از رییس دانشگاه به حضار خوش آمدگویی کرد و گفت: تلاش دانشجویان در یافتن آخرین یافته های علمی ارزشمند و قابل ستایش است.

دکتر داد خواه معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با استقبال از عملکرد انجمن علمی دانشگاه گفت: دانشجویان به عنوان آینده سازان مملکت میبایست در کنار آموزش متون دانشگاهی خود به دنبال کسب یافته های علمی جدید باشد و در این راستا دانشگاه حمایتهای مادی و معنوی خود را ادامه خواهد داد.

این مراسم با ادای احترام به مادر شهید مدافع حرم شهید علی سیفی شروع و با سخنرانی چند استاد از دانشگاه به کار خود پایان داد.


( ۲ )