مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید سرافراز سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

۱۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۸ کد : ۹۵۹۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۳۲
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید سرافراز سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

به گزارش وبدای دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
مراسم بزرگداشت مقام شامخ شهید سپهبد سلیمانی در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به همت نهاد مقام معظم رهبری و پایگاه مقاومت بعثت برگزار شد.
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم شهیدحاج قاسم سلیمانی وهمرزمان شهیدش در ستاد مرکزی  دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضورمسئولین و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلیمن واحدی زاده  با تجلیل از مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم بویژه شهید سرافراز اسلام  سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت :شهید سلیمانی با عروج خود باعث شد قلوب آحاد مردم در این برهه زمانی که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار درصدد از بین بردن شاکله کلی نظام اسلامی ایران است به هم دیگر نزدیکتر شود و موجب گردید انزجار شدیدی از آمریکا و اقدامات بی شرمانه دولت ترامپ در بین مردم ایجاد شود.
وی تصریح کرد: مردم ایران پیوسته به جهانیان ثابت کرده‌اند که حامی ولایت فقیه هستند و در مقابل هرگونه تجاوز به حریم اسلامی دفاع قاطعانه انجام می دهندو در حفظ و صیانت از کیان اسلامی از جان عزیزشان به راحتی میگذرند.
در پایان مراسم عموم همکاران در مقابل محل یادمان سردار شهید تجمع کرده با مشتهای گره کرده جنایت آمریکا و استکبار جهانی را محکوم کرده و تداوم راه شهداء و انقلاب را یادآور شدند.

 


( ۱ )