تجلیل ریاست دانشگاه علوم پزشکی از اعضاء وفعالان گروه بیهوشی در اخذ تائیدیه رشته دستیاری تخصصی بیهوشی

۲۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۷ کد : ۵۴۱۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۸۵۲
تجلیل ریاست دانشگاه علوم پزشکی از اعضاء وفعالان گروه بیهوشی در اخذ تائیدیه رشته دستیاری تخصصی بیهوشی

تجلیل ریاست دانشگاه علوم پزشکی از اعضاء و فعالان گروه بیهوشی در اخذ تائیدیه رشته دستیاری تخصصی بیهوشی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
مراسم تقدیر از پزشکان متخصص دانشگاه علوم پزشکی اردبیل که در جهت اخذ مجوز رشته دستیاری بیهوشی تلاش داشتند با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دکتراخوان اکبری امروز در بیمارستان فاطمی اردبیل برگزار شد.
دراین مراسم دکتر علی محمدیان مدیر گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن تقدیر از تلاشهای بی وقفه مدیران گروههای بالینی و آموزشی و اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه که با اخلاص و سعه صدر در راستای ارتقای علمی دانش و منزلت دستیاران دانشگاه فعالیت می کنند گفت: امتحانات بورد علاوه بر اینکه یکی از آزمونهایی است که مهارت دانشی و بالینی فراگیران را مورد ارزیابی قرار می دهد، شاخص برتری جویی و افتخار دانشگاهها نیز محسوب می شود و خوشبختانه با تلاش اساتید رشته بیهوشی در این دوره از آزمونها نیز دانشگاه علوم پزشکی اردبیل توانست رتبه های بسیار خوبی راکسب کند که جای تحسین دارد.
مدیر گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: با تلاش مجموعه همکاران بیهوشی و ریاست دانشگاه امسال موفق به اخذ تائیدیه تاسیس رشته دستیاری بیهوشی شدیم و در این راستا سه رزیدنت وارد سیستم آموزشی این رشته شدند.
دکتر قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل درسخنان خود بر اهمیت کسب مهارتهای ارتباطی و حرفه ای توسط دستیاران و دانشجویان تاکید کرد و از مدیران گروهها، روسای بخشها، اعضای هیات علمی و اساتید خواست با برگزاری کلاسها و دوره های مختلف سعی کنند مهارتهای لازم در این خصوص را به دستیاران آموزش دهند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزایش رشته های تخصصی و جذب دستیاران در رشته های مختلف پزشکی را یکی از عوامل پیشرفت دانشگاه در زمینه های علمی دانست و از اعضای هیات علمی و اساتید خواست در این زمینه دانشگاه را همراهی نمایند.
در این مراسم از پزشکان متخصص بیهوشی که تلاش شبانه روزی در جهت اخذ تائیدیه تاسیس رشته دستیاری بیهوشی متحمل زحمت شده بودند با تقدیم لوح سپاس از طرف رییس دانشگاه مورد تجلیل قرار گرفتند.