بهره برداری از ۶۸ یونیت دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۶ کد : ۲۸۸۴ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۱۶۴۶
بهره برداری از ۶۸ یونیت دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

به گزارش روابط عمومی و خبرنگار وب دا:

دکتر ابوالفضل باقری رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بهره برداری ۶۸ دستگاه یونیت دندانپزشکی خبر داد و گفت: در اولین روز دهه مبارک فجر و در آغازین طلیعه سی و نهمین سالگشت پیروزمندانه نظام شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ۳۶ دستگاه یونیت و ۳۲ دستگاه مینی یونیت با متعلقات به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در فضایی به مساحت ۷۵۰ متر مربع در کلینیک دندانپزشکی با حضور استاندار، ریاست دانشگاه، فرماندار و جمعی از مسئولین و مدیران کل استان به بهره برداری رسید.

رئیس دانشکده دندانپزشکی افزود: همزمان با بهره برداری از ۶۸ یونیت دندانپزشکی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دهان، فک و صورت با ۲۰ دستگاه میکروسکوپ، یک دستگاه میکروتوم، یک دستگاه تیشوپروسور و یک دستگاه فور راه اندازی و در چرخه خدمت رسانی قرار گرفت.

وی بیان کرد: امسال ۸۵۰ متر مربع به فضای آموزشی و درمانی کلینیک دندانپزشکی افزوده شده است و با این وضعیت توان آموزشی دانشکده دندانپزشکی ۳۵ درصد افزایش یافته است.

این مسئول تصریح کرد: امسال افزایش خدمات درمانی به مراجعین هم حدود ۳۵ درصد افزایش داشته، بطوریکه در دو شیفت کاری بیش از ۱۰ هزار خدمت به بیماران ارائه شده است.


( ۵ )