پیام تبریک

پیام تبریک سرپرست دانشگاه بمناسبت ۲۶ شهریور روز اورژانس

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۰:۳۶ کد : ۱۲۵۸۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۴

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل،

دکتر شهرام حبیب زاده سرپرست دانشگاه در پیامی ۲۶ شهریور چهل و پنجمین سال تاسیس اورژانس را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

همکاران گرانقدر اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه خدمت به بیماران در شرایط دشوار و حساس و نجات جان آنان فرصتی است مغتنم که پروردگار متعال نصیب بندگان برگزیده خود می نماید و شما این فرصت را بدست آورده اید. بی شک با افزایش روند رو به رشد بیماری ها، سوانح، حوادث و بلایا، امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز به سطوح پیشرفته خدمات و مراقبت های پیش بیمارستانی احساس می شود.

شما تلاشگران عرصه فوریت های پزشکی در بیشتر مواقع، اولین کسانی هستید که بر بالین مصدومین و نیازمندان دریافت خدمات درمانی اورژانسی حاضر می شوید و حفظ حیات آنان را بر عهده می گیرید که نشان از اهمیت والای خدمت و جایگاه ارزشمند اورژانس ۱۱۵ است و در شرایط موجود بیماری کرونا نیز تلاش و فعالیت شما چندین برابر شده که یارای بیان آن نیست.

لازم است برای ارائه خدمت شایسته به گیرندگان خدمت، همواره خود را به دانش روز، مهارتهای فنی و اخلاق حرفه ای آراسته و با احساس مسئولیت و رسیدن بر بالین بیماران در سریعترین زمان ممکن چونان فرشتگان نجات، حلاوت نجات جان انسان ها را با عمق وجودتان احساس کرده و زندگی دوباره را به ارمغان آورید.

اینجانب ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه پرسنل خدوم اورژانس ۱۱۵ اعم از عملیاتی و ستادی، فرارسیدن ۲۶ شهریور ماه ، «روز اورژانس پیش بیمارستانی» و چهل و پنجمین سال تاسیس اورژانس را تبریک گفته و از درگاه احدیت توفیق، سعادت و سلامت را برایتان مسالت می نمایم.

دکتر شهرام حبیب زاده

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل