دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

از روحانیون جهادی وهمراهان افتخاری بیماران مبتلا به کرونا تقدیر کرد

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۰ کد : ۱۱۸۶۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۹
از روحانیون جهادی وهمراهان افتخاری بیماران مبتلا به کرونا تقدیر کرد

به گزارش وبدای دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
در نشستی که با حضور سرپرست دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری‌در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد از خدمات روحانیون جهادی در عرصه مبارزه با بیماری کرونا تقدیر گردید.
دکتر حبیب زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با تقدیر از طرح "حضور روحانیون در بخش های کرونا "بیان داشت: انتظار ما از روحانیون عزیزی که بصورت خودجوش و داوطلبانه در بخشهای کرونا حضور می یابند این است که با حضورفعالانه و‌معنوی خود در سطح جامعه نسبت به آموزش های لازم پیشگیری از کرونا به عنوان یک تکلیف شرعی کمک رسان دانشگاه باشند تا به حول قوه الهی شاهد کاهش آمار مرگ و میر و ابتلا به این بیماری مرگ بار باشیم .
وی با اشاره به وضعیت نامطلوب و بحرانی در استان از لحاظ شیوع کرونا افزود: متاسفانه با وجود آموزش ها و اطلاع رسانی های مکرر در سطح استان،شاهد برخی بی توجهی ها نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم استفاده از ماسک در سطح شهر هستیم که موجب افزایش تعداد بستریها و مرگ و میر شده است.

حجت الاسلام واحدی زاده مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز با اشاره به سابقه ی کوتاهی از این طرح تصریح نمود: پس از بازدیدهای مکرر از بیمارستان ها و مشاهده وضعیت بسیار سخت در بخش کرونا،سعی شد به واسطه روحانیون داوطلب برای حضور در بخش کرونا،یاری رسان پرستاران و کادر درمان زحمتکش باشیم.
در این نشست سرپرست دانشگاه و مسئول نهاد رهبری، با اهدای لوح تقدیر از روحانیون جهادی تجلیل به عمل نمودند.