اولین جلسه هیات موسس مرکز تحقیقات بیماریهای انگلی و زئونوز

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۹ کد : ۸۱۹۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۲۹
اولین جلسه هیات موسس مرکز تحقیقات بیماریهای انگلی و زئونوز

اولین جلسه هیات موسس مرکز تحقیقات بیماریهای انگلی و زئونوز با حضور معاون و مدیر تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و اعضای هیات موسس مدعو از دانشگاه علوم پزشکی تهران و تبریز در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری  روز پنج شنبه  مورخه 14 شهریور تشکیل شد. در این جلسه دکتر بهلولی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛ خاطر نشان کردند که ایجاد مراکز تحقیقاتی جدید از اهداف و برنامه های مدون این دانشگاه بوده و تمام تلاش مجموعه دانشگاه رسیدن به اهداف پژوهشی کاربردی و ملموس می باشد. ایشان افزودند که تاسیس مرکز تحقیقات بیماری های انگلی و زئونوز می تواند نقش بسزایی در پیشبرد برنامه های عملیاتی این دانشگاه داشته باشد.

در این جلسه دکتر بهنام محمدی مسئول راه اندازی مرکز تحقیقاتی بیماری های انگلی و زئونوز اقدامات صورت گرفته در زمینه راه اندازی مرکز را بیان نمودند. ایشان با بیان اینکه تمام تلاش و کوشش خود را برای اخذ مجوزهای لازم بکار گرفتند اضافه کردند: برای راه اندازی مرکز نیاز به حمایت و پشتتیبانی کل مجموعه دانشگاه می باشد.

در ادامه جلسه اعضای مدعو معرفی شده و بندهای اساسنامه مرکز قرائت و توسط اعضا بازنگری شد. در پایان در خصوص اقدامات بعد از اخذ مجوز اصولی مرکز بحث و بررسی شد.


( ۳ )