آغاز به کار چهل و هشتمین دفتر شبکه جهانی "یوسرن" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

۰۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷ کد : ۸۰۹۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۴۵
آغاز به کار چهل و هشتمین دفتر شبکه جهانی "یوسرن" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه با حضور پروفسور نیما رضایی موسس یوسرن و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
آغاز به کار چهل و هشتمین دفتر شبکه جهانی "یوسرن" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

دفتر USERN استان اردبیل با حضور دکتر نیما رضایی (استاد برجسته ایمونولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران و موسس USERN)، دکتر شهاب بهلولی (معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه) و پایه گذار دفتر یوسرن در اردبیل روز سه شنبه مورخه 98/05/29 در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بطور رسمی افتتاح شد.

یوسرن (USERN):  شبکه جهانی آموزش و پژوهش علمی است که مخفف Universal Scientific Education and Research Network  می باشد. این شبکه در سال 2015 تاسیس و اساسنامه آن نوشته شده است.یوسرن با هدف گسترش آموزش و پژوهش علمی اخلاق محور و بشر دوستانه و در نهایت پیشرفت علم برای اهداف غیر نظامی  و مصالح عمومی در دنیا و در تمام 22 رشته علمی ایجاد شده است. اجرای پروژه های علمی بین المللی، بین رشته ای و ایجاد بستری برای ارتباط بهتر میان پژوهشگران جوان و دانشمندان مجرب در تمام دنیا از برنامه های پیش روی این شبکه است. شعار یوسرن علم بدون مرز است.

بورد مشاورین علمی این شبکه متشکل از دانشمندان یک درصد برتر تمام رشته علمی  که توسط ESI معرفی شده اند و برندگان جایزه نوبل و ابل و جایزه یوسرن  هستند.تیم اجرایی یوسرن از دانشجویان و فارغ التحصیلان و دانشمندان علاقه مند تشکیل شده است که به انجام امور اجرایی این شبکه می پردازند.

کلید واژه ها: یوسرن دکتر نیما رضایی دکتر شهاب بهلولی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل معاونت تحقیقات و فناوری


( ۶ )

نظر شما :