برگزاری اولین دوره مدرسه تابستانه علوم پزشکی اردبیل

۰۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۴ کد : ۸۰۷۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۱
اولین دوره مدرسه تابستانه علوم پزشکی اردبیل به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده داروسازی از تاریخ ۲۸ مرداد لغایت ۱ شهریور ۱۳۹۸ برگزار گردید.
برگزاری اولین دوره مدرسه تابستانه علوم پزشکی اردبیل

در این رویداد 75 شرکت کننده از سراسر ایران در گروه های 1 الی 4 نفره در زمینه نوشتن پروپوزال تحقیقاتی به رقابت پرداختند و در نهایت به 5 پروپوزال برتر، گرنت پژوهشی ویژه اعطا گردید. علاوه بر 3 کارگاه  اصلی پروپوزال نویسی، رفرنس نویسی و مقاله نویسی، 9 کارگاه اقماری برای دانشجویان علاقه مند تدارک دیده شده بود که عبارتند ازکارگاه داکینگ مولکولی و کاربرد آن در شیمی دارویی، کارگاه نحوه تعامل با دانشگاه ها و مراکز تحقیقات بین المللی، کارگاه نشر کتاب با ناشرین بین المللی، کارگاه آشنایی با برخی از فرمولاسیون های داروهای ترکیبی، کارگاه فن بیان و توانایی سخنرانی حرفه ای، کارگاه چگونه ایده را به عمل تبدبل کنیم، کارگاه  شبیه ساز مدیریت سلامت و کارگاه OTC تراپی.

همچنین نشست هم اندیشی با پروفسور نیما رضایی و پنل ویژه " داروسازی، فرصت ها و  چالش ها" با حضور دکتر علی ابراهیمی (عضو شرکت ارکید فارمد) ، دکتر ندا کاظمی (رزیدنت بالینی دانشگاه تهران) و دکتر ابراهیم عبادی (داروساز) از برنامه های ویژه این رویداد بود.

با عنایت خداوند دانشجویان پرتلاش داروسازی توانستند در اولین دوره مدرسه تابستانه علوم پزشکی اردبیل، به کمک این کارگاه ها و برنامه های تفریحی، لذت فعالیت پژوهشی گروهی را برای دانشجویان علاقه مند به ارمغان بیاورند.


( ۲ )