ثبت نام پذیرفته شدگان رشته کاردانی فوریتهای پزشکی (اردبیل و مشگین شهر)۹۷-۹۸

۲۴ دی ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۴ کد : ۵۶۵۰ خبرهای مهم
تعداد بازدید:۳۳۶۵

ثبت نام دانشجویان رشته های تحصیلی نیمه‌‌متمرکز (فوریت پزشکی اردبیل - مشکین شهر) ورودی جدید ۲۵ دی ماه لغایت ۲۷ دی ماه ۹۷

* (ثبت نام آنلاین در سامانه و تحویل پرینت کد رهگیری ضروریست) *

* (ثبت نام آنلاین از مورخ ۲۵/‏۱۰/‏۹۷‬ لغایت ۲۷/‏۱۰/‏۹۷‬ فعال می باشد) *

بدین‌وسیله از داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان قبول نهایی هر یک از رشته های تحصیلی نیمه‌‌متمرکز در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ در سایت سازمان سنجش به آدرس www.Sanjesh.org اعلام شده است، دعوت می‌نماید که با همراه داشتن مدارک به شرح ذیل برای ثبت‌نام

در یکی از روزهای سه شنبه ۲۵/‏۱۰/‏۹۷‬ لغایت پنجشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۷

به دانشگاه محل قبولی (اردبیل- انتهای خیابان دانشگاه- ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی- طبقه سوم- مدیریت آموزشی)

(لازم به توضیح است کلیه پذیرفته شدگان فوریت مشکین شهر باید جهت ثبت نام به ادرس فوق مراجعه نمایند)

خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

تذکر مهم: کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه محل قبولی خود برای اطلاع از برنامه زمانی، مکان، مدارک مورد نیاز و نحوه مراجعه خود جهت ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل قبولی ذیربط مراجعه نمایند.

مدارکی که پذیرفته‌شدگان لازم است به هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند:

 

۱- کلیه پذیرفته‌شدگان باید دارای یکی از مدارک پایان دوره کاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهینامه دوره پیش‌دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه (دارای بخش و شهر محل اخذ مدرک) با تاریخ اخذ حداکثر ۹۷/۱۱/۳۰ باشند و برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی در زمان اعلام شده توسط دانشگاه مراجعه نمایند.

۲- اصل و تصویر مدرک دیپلم و یا گواهی تحصیلی پایان دوره متوسطه و دو سال ما قبل آن برای کلیه پذیرفته‌شدگان اعم از نظام جدید و یا نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان به انضمام تصویر آنکه بخش و شهر محل اخذ مدرک تحصیلی در آن مشخص باشد.

۳- اصل و یا گواهی مدرک پایان دوره کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای برای پذیرفته شدگان دارای مدرک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک کاردانی (حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰) به انضمام تصویر آن، همچنین اصل و یا گواهی دیپلم متوسطه، سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان که بخش و شهر محل اخذ دیپلم و سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم در آن مشخص شده باشد، به انضمام یک برگ تصویر آن.

۴- اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری تصویر از این مدارک.

۵- شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد که برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عکس همراه داشته باشند).

۶- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه ۳۶ دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ مشخص کند (برای برادران).

۷- با توجه به بخشنامه ۴۶۰/۲۲۱۴۴۶ مورخ ۹۱/۱۰/۱۸ ریاست محترم مرکز سنجش آموزش و پرورش کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویرگواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه‌ی تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولی و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولی خود را در زمان تکمیل فرم در دفاتر پیشخوان اعلام نمایند.

۸- ارائه اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش برای دیپلمه‌های نظام جدیدآموزش متوسطه (ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) سال‌های ۱۳۸۴ به بعد که امتحانات آنان به صورت کتبی و سراسری برگزار شده است در هنگام ثبت‌نام ضروری می‌باشد.

۹- اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش‌دانشگاهی (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر) در هر یک از سال‌های ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۷ با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.


( ۱۳ )