اخبار

برگزاری مدرسه مجازی پژوهش

اولین مدرسه پژوهشگر مجازی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار می گردد.

به همت کمیته تحقیقات آموزشکده عالی سلامت مشکین شهر با همکاری کمیته تحقیقات مرکزی ،اولین مدرسه پژوهشگر مجازی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در بهار ۹۹ برگزار می گردد. این مدرسه ۲۶روزه از روز ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا ۲۱ خرداد ادامه خواهد داشت. کارگاه های این مدرسه شامل ۷ کارگاه انتخاب عنوان پژوهش و انواع مطالعات، جستجو در منابع ، پروپوزال نویسی، اندنوت، مندلی، مقاله نویسی و ثبت طرح های تحقیقاتی در سامانه است. پس از پایان مدرسه به برترین پروپوزال های ارائه شده تندیس و گرنت پژوهشی اهدا می شود. از دیگر برنامه های این مدرسه اجرای مسابقه های مهیج و قرعه کشی به همراه اعطای جایزه می باشد.

ادامه مطلب

چاپ مقالات مرتبط با ۱۹-covid در مجله Hormozgan Medical Journal

دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نظر دارد مقالات مرتبط با بیماری ۱۹-covid را به صورت خارج از نوبت و با داوری سریع به چاپ رساند. لذا پژوهشگران محترم می توانند مقالات خود را به مجله Hormozgan Medical Journal ارسال نمایند.

ادامه مطلب

شماره ویژه مجله علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

مجله علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در نظر دارد شماره ویژه ای با محوریت موضوعات بیماری کوید-۱۹ را منتشر نماید.لذا محققین و پژوهشگران محترم می توانند مقالات خود را به آدرس http://journal.qums.ac.ir یا به ایمیل مجله jqums.editorial@gmail.com ارسال نمایند.

ادامه مطلب

انتخاب پژوهشگر برتر سه ماهه اول سال ۱۳۹۹

مطابق با سیاستهای کمیته تحقیقات دانشجویی کشوری، دانشجوی پژوهشگر برتر دانشگاه در هر فصل انتخاب می شود. بدینوسیله از تمامی دانشجویانی که واجد شرایط انتخاب پژوهشگر برتر هستند دعوت میشود مستندات پژوهشی خود را به دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی ارائه نمایند. آخرین مهلت تحویل مستندات ۲۰ اردیبهشت ما سال ۱۳۹۹ می باشد. لازم به ذکر است دانشجویان علاقمند واجد شرایط که عضو کمیته نیستند، با مراجعه به محل کمیته دانشکده ضمن تحویل مستندات فرم عضویت کمیته تحقیقات دانشجویی را نیز تکمیل نمایند. همچنین دانشجویان محترم می توانند شاخصهای مورد ارزیابی برای انتخاب دانشجوی پژوهشگر برتر را در صفحه وبسایت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه در منوی سمت راست با عنوان ;نحوه امتیازدهی به فعالیتهای تحقیقاتی دانشجویان پژوهشگر; مشاهده نمایند.

ادامه مطلب
برگزاری کارگاهها به صورت مجازی

برگزاری کارگاهها به صورت مجازی

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده ها،به علت شیوع ویروس covid-۱۹،کارگاههای پژوهشی خود را به صورت مجازی برگزار خواهند نمود. دانشجویان علاقمند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این کارگاهها به سایت کمیته تحقیقات دانشکده ها مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

تبریک به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی

آنچه که هستی را شکوه و زیبایی می بخشد ، جلوه وجود انسانهایی است که از بندها رها گشته ودر بیکران خلقت ، عظمت می آفرینند وبرای جامعه گویی باران هستند بر زمین تشنه !!! زیستن برای خدمت به بیماران !!! زیستن برای نوید زندگی و زیستن برای آنچه که پروردگار بهای آن را میداند !!! روز علوم آزمایشگاهی بر تمام سپیدپوشان این خانواده ی عظیم مبارک و خجسته باد.

ادامه مطلب