تجلیل از خیّر بزرگوار اردبیلی در کنگره بین‌المللی ساخت بیمارستان

۲۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۱ کد : ۵۳۷۱ اخبار
تعداد بازدید:۷۳۶
«پنجمین کنگره تخصصی و دومین کنگره بین‌المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات» به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مجمع خیرین سلامت کشور و انجمن کنترل عفونت، ۱۸ و ۱۹ آذر ماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید. در این کنگره از ۱۰ نفر خیّر فعال در امر بیمارستان‌سازی تقدیر به عمل آمد که یکی از این بزرگواران، حاج‌آقا علی نجف‌زاده، خیّر گرامی شهر و استان اردبیل بود.

مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران روزهای ۱۸ و ۱۹ آذر ماه شاهد پنجمین کنگره تخصصی و دومین کنگره بین‌المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات (Hospital Build & Facility Management) بود که به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مجمع خیرین سلامت کشور و انجمن کنترل عفونت، برگزار گردید. در روز اول این کنگره مراسم تقدیر از خیرین سلامت و پیشگامان ساخت بیمارستان با همکاری اداره کل خیرین و مؤسسات خیریه سلامت وزارت بهداشت با حضور جناب آقای دکتر ایازی معاون اجتماعی وزارت متبوع و دکتر شهریاری دبیر کل مجمع خیرین سلامت و با تقدیر از ۱۰ نفر خیّر منتخب و فعال در امر بیمارستان‌سازی برگزار گردید.

در این مراسم از جناب آقای حاج علی نجف زاده خیّر محترم بیمارستان‌ساز از استان اردبیل با اهدای لوح، تجلیل به عمل آمد. با عنایت به اینکه حضور ایشان در تهران به دلیل شرایط خاص جسمی میسر نبود، جناب آقای دکترکیان نجف‌زاده فرزند ارشد ایشان، در مراسم تجلیل حضور یافتند. ضمناً همسر و صبیه حاج آقا نجف‌زاده نیز آقای دکتر نجف‌زاده را همراهی می‌نمودند.

اقدام این خیّر بزرگوار در اهدای چند هکتار زمین به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جهت ساخت بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی، گام مؤثری در ارتقای خدمات تشخیصی و درمانی استان می‌باشد. برای این عزیز بزرگوار سلامتی و طول عمر از درگاه خداوند مسئلت داریم.


( ۳ )

نظر شما :