در فضایی صمیمی با حضور پرسنل و اعضای هیئت علمی برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز کارمند در دانشکده پرستاری و مامایی

۱۲ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۶ کد : ۱۸۶۱ اخبار تبریک
تعداد بازدید:۷۷۲
مراسم بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور ریاست، اساتید و کارکنان دانشکده پرستاری و مامایی روز شنبه ۴شهریورماه ۱۳۹۶ برگزار شد.
مراسم بزرگداشت روز کارمند در دانشکده پرستاری و مامایی

 

در این مراسم ریاست محترم دانشکده ضمن عرض تبریک این روز به کارکنان و اساتید دانشکده هفته دولت را احیاء کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان رجایی و باهنر دانست و آنان را اسوه بی همتای خدمتگزاری بدون چشم داشت به ملت برشمرد و اظهار امیدواری نمود که صفات خدمتگزاری و ساده زیستی این شهیدان الگوی دولتمردان امروز کشورمان باشد.

وی در ادامه سخنان خود داشتن نیروی متخصص و متعهد را لازمه توسعه و پیشرفت در هر سازمانی دانست و مسئولیت کارکنان و اساتید دانشکده را که در ارتباط با تربیت و پرورش فرزندان این مرز و بوم است در این خصوص دوچندان دانست. ایشان تلاش و کوشش کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی را موجب توسعه و پیشرفت در این دانشکده برشمرد و نمونه بارز آن را تاسیس رشته پرستاری اورژانس در مقطع کارشناسی ارشد با مجوز دریافت شده از سوی وزارت بهداشت در این دانشکده و در آینده ای نزدیک دانست و افزود با تلاش گروه مامایی بزودی از جانب وزارت بهداشت برای تاسیس دو رشته کارشناسی ارشد مامایی بازدید به عمل خواهد آمد. وی کسب این موفقیت ها را مرهون مشارکت، همکاری و همفکری همه همکاران چه در حوزه اداری و چه در حوزه آموزشی دانست و با اشاره به پتانسیل خوب نیروی انسانی این دانشکده در حوزه هیئت علمی از تلاش مسئولین دانشکده برای رفع موانع تاسیس مقطع PHD رشته پرستاری خبر داد.


نظر شما :