بازدید اعضای دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه از شرکت صنایع شیر مشکین لبن و کارخانه تولید مواد غذایی آیقار

۰۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۶ کد : ۹۷۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۸

در راستای همکاری با صنعت و جامعه، با هدف حل مشکلات آنان در حوزه سلامت با همکاری دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه بازدید از شرکت صنایع شیر مشکین لبن و کارخانه تولید مواد غذایی آیقار واقع در شهرک صنعتی مشکین شهر با حضور خانم دکتر حکمت فر رئیس گروه توسعه فناوری و آقای دکتر پناهی معاون مرکز رشد و فناوران مرکز رشد فناوری سلامت روز دوشنبه هفتم بهمن ماه انجام شد.
در این بازدید از خطوط تولید محصولات لبنی شرکت صنایع شیر مشکین لبن بازدید شد و حین بازدید آقای نورانی مدیر این شرکت توضیحات مربوط به خط تولید و مشکلات احتمالی را بیان نمودند. بعد از بازدید جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت با تیم بازدید انجام شد و مشکلات مربوط به خط تولید مانند افزایش ماندگاری خامه های تولیدی در این شرکت به بیش از یک هفته، حمایت های معنوی دانشگاه علوم پزشکی و بویژه معاونت غذا و دارو، تدوین برنامه های از سوی معاونت بهداشتی برای افزایش آگاهی مردم و مزایای استفاده از لبنیات پاستوریزه در مقایسه با محصولات لبنی سنتی گسترده در سطح شهر، مزایای استفاده از محصولات پروبیوتیک و تدوین جلسه ای با حضور صنایع مرتبط برای همفکری مورد بحث و تبادل  نظر قرار گرفت.
بعد از جلسه بازدیدی از کارخانه تولید مواد غذایی آیقار انجام شد.
در پایان بازدید بر تعامل بیشتر دانشگاه علوم پزشکی با صنایع و حمایت های معنوی و ارائه راهکارهای کارشناسانه و اصولی برای حل مشکلات تاکید شد.


( ۱ )

نظر شما :