اخبار - آرشیو

معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / در ۳۷ سال اخیر جمعیت دانشجویان پرستاری کشور ۳۳ برابر شده است.

دکتر مریم حضرتی ظهر چهارشنبه در همایش پرستاران و دانشجویان پرستاری اردبیل تصریح کرد: امروز تعداد دانشجویان پرستاری به هزار و ۳۰۰ نفر رسیده و فقط ۲۰۹ دانشجوی مقطع ارشد و دکتری در حال تحصیل هستند. معاون پرستاری وزارت بهداشت افزود: هم اینک دو هزار عضو هیئت علمی در سطح کشور فعالیت دارند و این وضعیت، توانمندی و پتانسیل جامعه پرستاری کشور را نشان می دهد.

ادامه مطلب

کسب مقام دوم المپیاد ورزش های همگانی (شمالغرب کشور) توسط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

یونس پرواسی رئیس تربیت بدنی دانشگاه در خصوص دومین المپیاد ورزش های همگانی منطقه شمالغرب کشورکه در ۱۲ رشته ورزشی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مورخه بیست و سوم آذر ماه سال ۹۶ برگزار گردید گفت: دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در ۹ رشته ورزشی در این مسابقات شرکت کرده بود و دانشجویان شرکت کننده با شایستگی هر چه تمامتر توانستند به مقام دوم از لحاظ مدالی (با کسب۴ مدال طلا و یک مدال نقره و ۴ مدال برنز و ۳ مقام چهارمی) ونیزکسب جام مقام دوم امتیاز این دوره از مسابقات را بدست آورد.

ادامه مطلب

شماره تماس ۱۹۰ آماده پاسخگویی در خصوص نگهداری و مصرف دارو

مدیر داروی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از آغاز به کار مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم دانشگاه خبر داد: وی افزود: این مرکز اطلاع رسانی با شماره تماس ۱۹۰ از ساعت صبح ۸ لغایت ۲۰ شب با شماره تماس ۱۹۰ آماده پاسخگویی به سئوالات مردم شریف استان در خصوص نحوه نگهداری و مصرف دارو خواهد بود.

ادامه مطلب

پیکر زنده یاد استاد دکتر صادق حضرتی صبح امروز از مقابل مسجد امام علی (ع) دانشگاه تشییع شد

مراسم تشییع و تدفین زنده یاد دکترصادق حضرتی مدیرکل سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون سابق بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل پس از اقامه نماز در مسجد امام علی با حضور دکتر حریرچی معاون کل وزیر بهداشت و هیات همراه، مردم شریف اردبیل، اساتید، دانشجویان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزارشد.

ادامه مطلب