اخبار - آرشیو

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل/ تعداد مصدومان حوادث شب چهارشنبه سوری استان اردبیل به ۸۳نفر رسید.

دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در خصوص حوادث شب چهارشنبه سوری گفت: بیمارستان ها و مراکز اورژانس استان از ظهر روز چهارشنبه سوری تا ساعت ۸ صبح ۲۵ اسفند تعداد ۸۳ مصدوم حوادث شب چهارشنبه سوری را مورد مداوا قرار دادند.

ادامه مطلب

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به عنوان دانشگاه برتر کشوری در برنامه مدل مداخلات سلامت اجتماع محور برگزیده شد.

در مراسمی که در محل وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی برگزار گردید از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به عنوان دانشگاه برتر کشوری برنامه مدل مداخلات اجتماعی محور تجلیل شد.

ادامه مطلب

روز بزرگداشت شهدا

به مناسبت ۲۲ اسفند "روز بزرگداشت شهدا" از کتابهای مجموعه وصیت نامه کامل شهدای استان، مجموعه اشعار مرحوم اسدا.. وثوقی ایرانی و خاطرات و زندگی نامه حجه الاسلام شهید نادر دیرین رونمایی می شود

ادامه مطلب

۷ نفر در اثر انفجار مواد محترقه در اردبیل کشته شد

شب گذشته در انفجار مهیبی که در محله آرازعلی منطقه شهریار اردبیل ناشی از انفجار مواد محترقه انبار شده در زیرزمین منزل مسکونی رخ داد هفت نفر از هموطنان بواسطه سهل انگاری تعدادی از افراد ماجراجوی خانواده جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب

کارگاه اخلاق در پژوهش

برگزاری کارگاه اخلاق در پژوهش ویژه هیأت علمی دانشگاه ۲۳ اسفند از ساعت ۹ الی ۱۲ در سالن جلسات معاونت آموزشی واقع در طبقه سوم ستاد مرکزی

ادامه مطلب

حمایت از انتشار آثار علمی

مدیریت پژوهشی دانشگاه اعلام کرد، در راستای حمایت از انتشار آثار علمی چنانچه اعضای هیأت علمی دانشگاه از طریق کمیته تالیف و ترجمه اقدام به تالیف و ترجمه کتاب نمایند دانشگاه تا سقف ۲۰۰ جلد تضمین خرید می نماید.

ادامه مطلب