اخبار ۲ - آرشیو

برگزاری کارگاه آموزشی کنترل کیفی در بخشهای هماتولوژی و بیوشیمی

کارگاه آموزشی کنترل کیفی در بخشهای هماتولوژی و بیوشیمی ۲۴ و ۲۵ بهمن توسط اداره امور آزمایشگاههای معاونت درمان با حضور ۲۸۰ نفر از مسئولین فنی و کارشناسان شاغل در آزمایشگاههای مراکز درمانی بخش های دولتی و خصوصی در سالن اجتماعات ستاد مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

ادامه مطلب

افتتاح پروژه های بهداشت و درمان شهرستان مشگین شهر در دهه مبارک فجر

دکتر حسین شریفی در مصاحبه با خبرنگار وب دا گفت: با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان مشکین شهر، ساختمان پایگاه ۳ شهری فوریت های ۱۱۵ و دستگاه سل کانتر آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت رضی افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب

افتتاح مرکزخدمات جامع سلامت شهری و روستایی شبانه روزی شهرستان آبی بیگلو

در نهمین روز از دهه مبارک فجر، مرکزخدمات جامع سلامت شهری و روستایی شبانه روزی شهرستان آبی بیگلو با حضور دکتر فیضی، مهندس بدری و مهندس کریمی نمایندگان مردم شریف اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان نمین و دکتربابک نخستین معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افتتاح شد.

ادامه مطلب

بهره برداری رسمی از داروخانه آموزشی دانشکده داروسازی، سی تی اسکن اسپیرال و بلوک زایمانی بیمارستان علوی اردبیل

امروز ۱۹ بهمن ماه مصادف با هشتمین روز از ایام دهه مبارک فجرسال ۹۶، داروخانه آموزشی دانشکده داروسازی، سی تی اسکن اسپیرال و بلوک زایمانی بیمارستان علوی با حضور زنجانی فرماندار اردبیل، دکتر فیضی نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان نظام پزشکی استان دکتر جعفری نمین و ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دکتر اخوان اکبری رسماً به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب

کسب رتبه برتر در حوزه های صیانت حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب توسط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در بین دستگاههای اجرائی استان

در گرامی داشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و در مراسم تجلیل از دستگاههای برتر استان در حوزه های صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب که در محل سالن شهید رجایی استانداری و به ریاست معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار گردید دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به عنوان دستگاه برتر معرفی و با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه مورد تجلیل قرار گرفت.

ادامه مطلب

تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه

دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن تجلیل از محققان دانشگاه گفت: یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایران استقلال در زمینه های علمی بوده و در این خصوص می بایست اول به رشد و توسعه علمی و متعالی دست یابیم و نیاز داخلی کشور را براورده کنیم و بدین معنا به استقلال علمی دست یافته ایم.

ادامه مطلب