برگزاری کنگره ملی سیمای سلامت خانواده توسط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دانشکده پرستاری و مامایی

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۹ کد : ۱۲۵۰۷ اخبار مهم
تعداد بازدید:۳۸۷
در عصر حاضر با توجه به رشد تکنولوژی و گذار جامعه ایرانی از ساختار سنتی به مدرن و شیوع آسیبهای اجتماعی، خانواده نقش بسیار مهمی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه ایفا می کند. در همین راستا و به یاری خداوند منان، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در نظر دارد با همراهی مقامات مسئول و دلسوز وزارتی و استانی و همیاری و همفکری صاحب نظران و اندیشمندان عرصه سلامت خانواده، کنگره ملی سیمای سلامت خانواده را در تاریخهای ۲۵ لغایت ۲۷ شهریور ماه سال ۱۳۹۹ برگزار نماید تا با تحلیل چالشها و آسیبهای تهدید کننده خانواده ها و جامعه امروزی، برای ترسیم نقشه راه خانواده سالم و جامعه شاد و با نشاط گام موثری برداشته شود.
برگزاری کنگره ملی سیمای سلامت خانواده توسط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دانشکده پرستاری و مامایی

در عصر حاضر با توجه به رشد تکنولوژی و گذار جامعه ایرانی از ساختار سنتی به مدرن و شیوع آسیبهای اجتماعی، خانواده نقش بسیار مهمی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه ایفا می کند. در همین راستا و به یاری خداوند منان، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در نظر دارد با همراهی مقامات مسئول و دلسوز وزارتی و استانی و همیاری و همفکری صاحب نظران و اندیشمندان عرصه سلامت خانواده، کنگره ملی سیمای سلامت خانواده را در تاریخهای 25 لغایت 27 شهریور ماه سال 1399 برگزار نماید تا با تحلیل چالشها و آسیبهای تهدید کننده خانواده ها و جامعه امروزی، برای ترسیم نقشه راه خانواده سالم و جامعه شاد و با نشاط گام موثری برداشته شود.
بدینوسیله ضمن عرض صمیمانه ترین سلام به همه همکاران، متخصصان، محققین، کارشناسان و دانشجویان در سراسر کشور، از طرف دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افتخار دارم  شما را به این رویداد مهم کشوری دعوت نمایم. کنگره مذکور فرصت مغتنمی است تا با ارائه آخرین دستاورد‌های علمی و پژوهشی خود، بر اعتبار هر چه بیشتر علمی این همایش بیفزایید. امید است آثار ارائه شده در این کنگره کشوری بهمراه ارائه سخنرانی های علمی کارآمد و کارگاههای آموزشی پربار بتواند در رفع چالشهای موجود در سلامت خانواده و تحقق آرمان "خانواده سالم، جامعه سالمتر" موثر باشد و با برگزاری باشکوه اولین کنگره ملی سیمای سلامت خانواده در شهر زیبای اردبیل، ایام خاطره انگیزی در اذهان مهمانان گرامی نقش بندد.
دکتر بهنام مولائی
دبیر کنگره ملی سیمای سلامت خانواده

 


( ۴ )

نظر شما :